Лазерне різання металу. Відмінна точність і високу якість

Лазерне різання металу. Точність і якість

У багатьох видах виробництв задіяний метал. Він має низку характеристик: міцність, довговічність, стійкість до механічних впливів. Метал отримав велику популярність, він необхідний на підприємствах різних сфер діяльності.

Для виготовлення металевих деталей і конструкцій в більшості випадків потрібно різання металу. Процедура представляє собою технологічний процес, в ході якого виконується поділ матеріалу на окремі частини. Різання металу сприяє безвідходного виробництва, виготовлення нестандартних виробів, отримання деталей заданих параметрів.

Виробництво

Виробництво здійснюється за допомогою спеціального оснащення, такого як фрезерувальними і токарні верстати, лазерні, плазмові та гідравлічні установки, газо-кисневе, свердлильні, відрізне обладнання, бурові преси, гільйотини. Залежно від технологій різання, використовуються ті чи інші пристосування.

Технологія

Різання металу здійснюється із застосуванням різних технологій:

  • плазмова різка. За допомогою такої технології можна розрізати високовуглецеву сталь, конструкційну і низкоуглеродистую сталь, нержавійку, чавун, кольорові метали, біметали, конструкційну сталь, титан. Переваги плазмового різання полягають у високій продуктивності, відмінній якості, невеликій вартості виробництва, універсальності, можливості виконувати різання будь-якої складності. Це виробництво задіяно в суднобудуванні, машинобудуванні. Велика частина різання металу здійснюється саме цим способом;
  • лазерне різання. Ця технологія дозволяє здійснити різання нержавіючої сталі, алюмінію, різних сплавів і металів. Плюси способи: висока якість результату, рівний край, не потрібно великих фінансових витрат, універсальність, мінімальна товщина розрізу, відсутність необхідності в додатковій доробці;
  • гідроабразивна різання. Принцип дії заснований на використанні струменя води під високим тиском. До складу струменя входить кварцовий пісок, який здатний зруйнувати метал на молекулярному рівні. За допомогою цього способу можна розрізати метал, товщина якого досягає трьох сантиметрів. Переваги технології складаються в відмінній якості готової продукції, відсутність деформації і оплавленні країв, мінімальної похибки, можливості виконати різання деталей будь-якої складності.

Завод металоконструкцій Mestro

Поделиться на своей странице социальной сети: