Лазерне гравіювання

Лазерне гравіювання

Лазерне гравіювання металочерепиці є одним з найпоширеніших способів поверхневої обробки різних видів металочерепиці. Протягом багатьох років цей метод залишається популярним, як маркування металів. За допомогою цієї технології можна розмітити як м’які метали (наприклад, алюміній), так і багато твердих сплавів. У той же час, останні розробки допомагають виготовляти лазерну маркування металочерепиці, зберігаючи всі антикорозійні властивості і не пошкоджуючи структуру металевої поверхні. Маркування використовується в різних областях: від серійного маркування виробу на заводі для стеження за продуктами, до індивідуалізації рекламних сувенірів або нанесення назв і логотипів.

Лазерне гравіювання листового металу

Лазерне гравіювання: застосування будь-якого зображення швидко і якісно

За допомогою цієї технології можна застосовувати зображення на будь-якому металі, наприклад:

 • Логотип, назва, штрих-код, нумерація і т. д. – на товари або деталі.
 • Скарг.

Будь-яке зображення після застосування стійкий до зовнішнього впливу і зберігає свій зовнішній вигляд протягом тривалого часу. Так що просто видалити гравіювання не буде працювати. Варто врахувати, що сам процес не руйнує метал, а повністю зберігає свої оригінальні властивості.

Цей метод нанесення зображення на метал надав йому широке поширення в промисловій сфері, витісняючи традиційну гравіювання.

Швидке виконання, універсальність і доступна вартість виробництва лазерного гравіювання просто незамінні в галузі масового виробництва серійних виробів або продуктів з штрих-кодом.

Лазерного гравіювання металу: як це працює?

Принцип заснований на лазерному випромінюванні, де лазер концентрується в одному балці, і ця концентрація енергії позначається на певній ділянці металу. Якщо ви правильно встановили частоту і дози енергії може домогтися високої продуктивності.

У обладнанні, яке ми використовуємо, ми втілюють передові розробки в області сучасних лазерних систем.

Професійне лазерне маркування металів: Сфера застосування

Кожне підприємство не зобов’язаний купувати дороге обладнання для лазерного різання і маркування, тому ми пропонуємо послуги з промислової лазерної розмітки будь-яких металів. Це може бути:

 • Будь-які елементи інструментарію.
 • Деталей машин.
 • Сантехнічні вироби.
 • Сфера теплопостачання.
 • Запасні Автозапчастини.
 • Мітки.
 • Технічні знаки.

Лазерне гравіювання листового металу (Київ)

Лазерне гравіювання металів залежить від потужності лазерного променя. Регулюючи силу волоконного лазера можна налаштувати глибину зображення. Невелика кількість металу може бути вилучений для одного підходу. Якщо ви робите все занадто швидко, це може призвести до деформації або танення металу. Тому будь-яка гравірування проходить поетапно.

Лазерне маркування металів дозволяє змінювати зовнішній вигляд металу без видалення матеріалу. Різні види маркування можуть бути використані в різних ситуаціях.

Пряме маркування лазера здійснюється за допомогою волоконного лазера. У цьому випадку лазерний промінь викликає окислення і нагріває поверхню. В результаті поверхня темніє для створення темної етикетки. За допомогою цієї технології ви можете створювати поліровані і яскраві етикетки на поверхні.

Непрямого лазерного застосування. Дозволяє наносити покриття на метал, створюючи зображення або видаляючи частину фарби з поверхні.

Крім того, ці процеси можуть працювати разом.

Лазерне гравіювання металів: переваги

 • Точність і точність у застосуванні.
 • Мінімальна теплова взаємодія.
 • Неконтактності.
 • Висока продуктивність і швидкість застосування
 • Стабільність прикладного зображення вигоряння і впливу на навколишнє середовище.
 • Висока деталь і чіткість зображення, які будуть застосовуватися.

Лазерне гравіювання металу: особливості

Як і в будь-якій іншій обробці металочерепиці необхідно враховувати його характеристики і властивості, тому треба відзначити такі особливості:

 • Шлюб виключено, тому що все автоматизовано.
 • Гравіювання проводиться на будь-якому металі. Навіть на самих крихких.
 • Ціна залежить від виду металу, розміру зображення, термінів виконання і кількості одиниць.
 • Можна наносити не тільки маркування, але і елементи декору, написи автора, креслення і логотипи.

Дуже важливо, щоб ви могли застосувати зображення навіть на круговій поверхні або зробити те ж зображення по обидві сторони виробу.

Лазерне гравіювання на металі є реальною можливістю швидко застосувати будь-яке зображення на будь-якому металі. Кількість одиниць необмежена. Ми також приймаємо великі оптові замовлення. В результаті клієнт отримує якісне зображення за доступною ціною. Наші менеджери з радістю розрахуватимуть кінцеву вартість вашого замовлення в найкоротші терміни.

Завод металевих конструкцій Местро