Лазерне гравірування

Лазерне гравірування металу

Лазерне гравірування металу – один з найпоширеніших способів обробки поверхні різних видів металу. Протягом довгих років цей спосіб залишається таким же популярним як і маркування металів. За допомогою даної технології можна маркувати як м’які метали (наприклад, алюміній), так і багато твердих сплавів. При цьому новітні розробки допомагають виробляти лазерне маркування металу, зберігаючи всі антикорозійні властивості і не пошкоджуючи структуру поверхні металу. Маркування використовується в різних сферах. Від серійного маркування виробів на заводі для відстеження продукції до індивідуалізації рекламних сувенірів або нанесення назв і логотипів.

 Гравіювання лазером листового металу

Лазерне гравірування: нанесення будь-якого зображення швидко і якісно

За допомогою даної технології можна наносити зображення на будь-який метал, наприклад:

 • Логотип, назва, штрих-код, нумерація і т. д. – на виробах або деталях.
 • Рекламація.

Будь-яке зображення після нанесення є стійким до зовнішнього впливу і зберігає свій зовнішній вигляд протягом довгого часу. Так просто видалити гравірування не вийде. Варто врахувати, що сам процес ніяк не руйнує метал, а повністю зберігає його первинні властивості.

Такий спосіб нанесення зображення на метал забезпечив йому широку поширеність в промисловій сфері. І витіснив традиційне гравірування.

Швидке виконання, універсальність і доступна вартість зробили лазерне гравірування просто незамінним в сфері масового виробництва серійних виробів або виробів зі штрих кодами.

Лазерне гравірування металу: як це працює

Принцип грунтується на лазерному випромінюванні, де лазер фокусується в одному пучку, і ця концентрація енергії впливає на конкретну ділянку металу. Якщо правильно виставляти частоту і дозувати енергію можна досягти високої продуктивності.

В обладнанні, яке ми застосовуємо, втілені передові розробки в сфері сучасних лазерних систем.

Професійна лазерне маркування металів: сфера застосування

Кожне підприємство не зобов’язане купувати дороге обладнання для лазерного різання металу  і маркування, тому ми пропонуємо послуги з промислового лазерного маркування будь-яких металів. Це може бути:

 • Будь-які елементи приладобудування.
 • Деталі машинобудування.
 • Сантехнічні вироби.
 • Сфера теплогазопостачання.
 • Запасні авто частини.
 • Бірки.
 • Технічні таблички.

 Гравіювання лазером листового металу (Київ)

Лазерне гравірування металів залежить від потужності променя лазера. Регулюючи силу волоконного лазера можна регулювати глибину нанесення зображення. За один підхід вдається зняти невелику кількість металу. Якщо робити все дуже швидко, то це може привести до деформації або плавлення металу. Тому будь-яка гравірування проходить поетапно.

Лазерне маркування металів дозволяє змінити зовнішній вигляд металу без видалення матеріалу. Різні типи маркування можуть застосовуватися в різних ситуаціях.

Пряме лазерна маркування виконується за допомогою волоконного лазера. В даному випадку лазерний промінь викликає окислення і нагріває поверхню. Тому поверхня темніє, що дозволяє створити темну мітку. При такій технології можна створювати поліровані і яскраві мітки на поверхні.

Непряме лазерне нанесення. Дозволяє наносити покриття на метал, створюючи зображення або видаляти частину фарби з поверхні.

Так само ці процеси можуть працювати разом.

Лазерне гравірування металів: переваги

 • Акуратність і точність в нанесенні.
 • Мінімальна термічна взаємодія.
 • Безконтактність.
 • Висока продуктивність і швидкість нанесення
 • Стійкість нанесеного зображення до вигорання і впливу навколишнього середовища.
 • Висока деталізація і дозвіл зображення, яке наноситься.

Лазерне гравірування металу: особливості

Як і при любо-якому іншому обробленню металу необхідно враховувати його характеристики і властивості. Тому варто відзначити такі особливості:

 • Брак виключений так як все відбувається автоматизовано.
 • Гравірування виконується на будь-якому металі. Навіть на самому крихкому.
 • Ціна залежить від виду металу, розміру нанесеного зображення, термінів виконання та кількості одиниць.
 • Наносити можна не тільки маркування, а й елементи прикраси, авторські написи, малюнки та логотипи.

Дуже важливим є те, що наносити зображення можна навіть на кругову поверхню або робити однакове зображення з двох сторін виробу.

Лазерне гравірування на металі – це реальна можливість швидко нанести будь-яке зображення на будь-який метал. Кількість одиниць необмежено. Ми приймаємо і великооптові замовлення. В результаті замовник отримує якісне зображення за доступну ціну. Наші менеджери із задоволенням прорахують остаточну вартість Вашого замовлення в найкоротші терміни.

Поделиться на своей странице социальной сети: