Каркасні складські комплекси під ключ

Швидкомонтовані склади

Швидкомонтовані склади користуються великим попитом серед комерційних організацій. Фермерські господарства, торговельні та транспортні компанії, а також і виробники різноманітної продукції замовляють їх для швидкого вирішення актуальних проблем, пов’язаних із зберіганням товарів. Сучасні технології дозволяють побудувати ангар в найкоротші терміни, заощадивши на зведенні монолітного складського приміщення з бетону або цегли.

Швидкомонтовані склади: особливості конструкції

Технологія виготовлення металоконструкцій – це складний трудомісткий процес. Однак, компанії, що займаються будівництвом ангарів і складів, найчастіше вже мають кілька типових проектів, відповідних більшості запитів потенційних клієнтів. Більш того, на власних складах майже завжди є вже готові елементи несучих конструкцій. Тому будівництво ангарів і складів займає мінімальну кількість часу.

Швидкомонтовані будівлі зводяться в основному з металевих профілів різної форми і розмірів. Це дозволяє істотно прискорити монтаж складів, полегшує вагу конструкції, зменшує витрати на укладання фундаменту. Безсумнівною перевагою володіють каркасні будови, металеві елементи яких з’єднуються не за допомогою зварювання, а болтами. Таку конструкцію легко можна розібрати і швидко зібрати в будь-якому іншому місці.

Проектуванням складів з металоконструкцій займаються досвідчені інженери, які беруть до уваги не тільки побажання замовників. Вони уважно вивчають стійкість грунтів, рівень підземних вод, сейсмічність місцевості. В результаті приймається рішення про будівництво стрічкового або стовпчастого фундаменту. У рідкісних випадках використовується свайно-гвинтова технологія.

Обшивка швидкомонтованих складів

Після складання конструкцій з оцинкованих металевих профілів настає час монтажу покрівлі та стінових панелей. Для холодних приміщень найчастіше використовують профнастил. Це найбільш дешевий і швидкий спосіб запустити будівлю в експлуатацію. Зазвичай додатково стіни і дах складів герметизують і утеплюють за допомогою мінеральної вати, пінополістерол, інших матеріалів.

Для побудови теплих ангарів використовують стінові і покрівельні сендвіч-панелі. Вони здатні ефективно зберігати тепло, перешкоджають проникненню всередину вологи, створюють додаткову звукоізоляцію. Важливим етапом виготовлення складів є прокладка вентиляції та інших інженерних комунікацій – водопроводу, каналізації, електрики. При необхідності проектувальники також вибудовують план внутрішніх перегородок.

На окрему увагу заслуговують ворота швидкомонтованих складів. Найбільшим попитом користуються конструкції із стільникового полікарбонату. Переваги цього полімерного матеріалу:

  • Гарний зовнішній вигляд;
  • Мала вага;
  • Здатність поглинати шуми;
  • водонепроникність;
  • Тривалий термін служби.

Панелі з стільникового полікарбонату прості в догляді. Немає необхідності їх фарбувати, досить полити їх водою або протерти від пилу, щоб повернути пристойний вигляд. До того ж ціна таких воріт значно нижче, ніж у конструкцій з важкого металу або дерева.

Швидкомонтовані склади: основні переваги

Стійка міцна конструкція з гнутих металевих профілів має комерційну привабливість:

  • Оцинкована сталь, в якості основного матеріалу – це гарантія тривалої служби каркаса;
  • Низька металоємність будівлі знижує вартість споруди;
  • Зведення складського приміщення може проводитися в будь-який час року;
  • Завдяки відсутності «мокрих робіт» ангари зводяться максимально швидко – від декількох
  • тижнів до 2-хмесяцев, в залежності від розміру БМЗ;
  • Порівняно невелика вага дозволяє істотно заощадити на прокладці фундаменту.

Крім того, до безперечних переваг можна віднести можливість планування інтер’єру, зміни положення внутрішніх стін. Використання сендвіч-панелей і різних утеплювачів дозволяє утримувати тепло в холодну пору і прохолоду спекотним літом. Ну і, звичайно, все швидкобудуюємі склади мають естетичний фасад, виглядають акуратно, сучасно і стильно.

Максимально швидко побудувати склад, відповідний за параметрами для певного виду експлуатації, необхідно заздалегідь обговорити його проектування з фахівцями. Однак, швидше за все, в портфоліо дослідної компанії, що займається виготовленням і зведенням складських приміщень з металоконструкцій, вже є готовий варіант. Замовляючи швидкобудуюємі склади під ключ, можна істотно заощадити час і фінанси на облаштування внутрішнього простору, прокладання інженерних комунікацій, оформлювальних роботах.

Завод металоконструкцій Mestro – виготовлення металоконструкцій в Києві і нестандартних виробів з металу.

Поделиться на своей странице социальной сети: