Каркасне будівництво

Каркасне будівництво – звідки прийшло до нас?

Каркасне будівництво дуже популярно далеко не один десяток років в Європі, Канаді, а також сполучених штатах Америки. Це пов’язано зі швидкістю виготовлення будівельних конструкцій, а також їх монтажем та демонтажем, які можна виконати в короткі терміни. Насправді, популярність такий тип будови почав набирати ще в позаминулому столітті. Так як на той момент зведення каркасних будинків вважалося максимально раціональним і не складним типом будівництва.

На даний момент, каркасні будинки дуже поширені в сфері будівництва, яке несе в собі індивідуальний житловий характер. Також, такі будинки нерідко називають фахверковими будівлями. На сьогоднішній день, такі будинки вважаються кращим варіантом надійного, безпечного і при цьому досить економічного житла. Крім того, для каркасного будівництва є можливість застосовувати практично будь-який індивідуальний дизайн. Що є дуже великим плюсом в разі будівництва будинок для себе. А ще, це дає можливість створення котеджних селищ в єдиному і незвичайному стилі, що багато в чому може підвищити вартість оренди або ж покупки будинку в такому районі.

Для чого застосовують каркасне будівництво

При тому, що таке приміщення буде досить довговічним, воно зводиться досить швидко. Що важливо, коли потрібно монтаж в короткі терміни. Зазвичай, це важливо для житлових приміщень. Або ж для будівель під подальший продаж товарів або надання послуг, так як від термінів залежить окупність бізнесу. Каркасне будівництво може застосовуватися для наступних видів будівель:

  • Індивідуальні житлові будинки.
  • Будинки на кілька сімей.
  • Гаражні приміщення.
  • Складські приміщення.
  • Будинки промислового призначення.
  • Магазини.
  • Ресторани та кафе.
  • Спортивні зали.
  • Триповерхові житлові будинки.

Насправді, це далеко не всі приклади будівель, які можна виконати за допомогою каркасного будівництва з металу. Адже завдяки перевагам такого типу будівництва, зараз багато хто вдається саме до зведення різного виду будівель і приміщень з каркасних металевих конструкцій. Тому, така технологія популярна не тільки для житлових будинків, як було раніше, буквально півстоліття тому.

Металевий каркас, що він із себе представляє?

Каркас з металоконструкцій зазвичай виконується з такого матеріалу, як оцинкована сталь. А точніше з її профілів. Що відносно особливостей такого матеріалу, то зазвичай це профілі холодногнутого типу. Сталь зазвичай конструкційна двох класів, або 350-й, або 280-й. Цинкове покриття на матеріал для майбутньої конструкції каркасної споруди зазвичай наноситься методом занурення (гарячого). Такий матеріал дозволяє зводити будівлі в будь-якій точці нашої країни. А також, має термін експлуатації не менше сімдесяти років.

Такий матеріал дозволяє побудувати приміщення зі стінами до шести метрів. А також з площею стелі від 24 метрів. Зазвичай, для житлових каркасних будинків є обмеження по висоті поверхів. Тому, найчастіше кількість поверхів не перевищує чотирьох. Але, для кожного проекту є свої дозволу, а також обмеження. У зв’язку з цим не можна сказати напевно про кількість можливих поверхів або площі майбутнього будинку.

Чому варто віддати перевагу такий тип будівництва?

Є певні переваги, які роблять каркасне будівництво настільки популярним у багатьох сферах. По-перше, це неймовірна швидкість монтажу. Залежно від складності будується споруди, монтаж може зайняти від 4 до 7 днів. Якщо ж ми говоримо про повноцінне будинку, то якщо брати монтаж каркасного будинку під ключ, то зазвичай це займає близько чотирьох місяців.

Менша товщина стін. Насправді це також важливий плюс. Так як в такому випадку збільшується робоча (корисна поверхню). А в загальній сумі ця на перший погляд невелика різниця з цегляними будинками, збереже колосальну кількість місця.

Вартість. Зазвичай споруди з каркасних металоконструкцій не тільки дешевше виготовляти і зводити, а ще вигідно утримувати та обслуговувати. Крім того, зазвичай такі будинки не вимагають постійного капітального ремонту навіть при активній експлуатації. Це пов’язано з якісним цинковим покриттям металоконструкцій.

Будівництво в будь-який час року. Швидкість зведення не єдиний плюс, який стосується монтажу. Часто буває, що будівництво доводиться відкладати на зимовий час. Але, у випадку з зведенням каркас з металоконструкцій, будівництво може бути розпочато і тривати протягом усього зимового періоду. Каркасне будівництво з металевих конструкцій завдяки всім своїм перевагам, є на даний момент одним з провідних в будівельній сфері і продовжує розвиватися, впроваджуючи нові технології та покращуючи показники.

Завод металоконструкцій Mestroвиготовлення металоконструкцій

Поделиться на своей странице социальной сети: