Настінний декор з металу

Декор з металу

Декор з металу – це прекрасне дизайнерське рішення для будь-яких приміщень. Почнемо з того, що настінний декор може стати невід’ємною частиною будь-якого оформлення. Адже саме за допомогою таких елементів створюється загальна атмосфера, а також індивідуальність кожної кімнати / приміщення. Настінними прикрасами з металу можна як виділити акценти на конкретних локаціях, так і відвернути від будь-яких нюансів, які необхідно приховати від гостей.

Такий декор не залишиться без уваги, тому важливо, щоб металеві вироби були хорошої якості без вад, нерівностей і шлюбу. Саме тому, важлива правильна технологія виготовлення металевого декору та якісний матеріал. Якщо ці два основні чинники враховані, то такий виріб буде радувати Вас своєю естетикою і викликати захват у гостей.

Де використовують металевий декор стіни?

Настінні металеві вироби будуть актуальним дизайнерським рішенням не тільки для квартир або своїх будинків. У світі сучасного дизайну декор з металу використовується також і для:

 • Кафе і ресторани.
 • Фотостудії.
 • Магазини та студії одягу.
 • Бари.
 • Тематичні виставки будь-якого напрямку.
 • Антікафе і творчі простору.

Важливо враховувати загальну картину, так як саме по собі виріб може виглядати красиво, а ось при установці його на стіну занадто громіздко або навпаки непомітно. Тим більше, що вибір варіантів декору величезний від стилю до розмірів, кольору і т. Д. Головне, щоб металевий виріб доповнювало дизайн інтер’єру, а також було ергономічним. Адже нікому не буде комфортно, коли доводиться обходити декор, думати, як його не зачепити.

Купити готовий декор або замовити індивідуальне виготовлення?

Часто саме це питання виникає у тих, хто планує декорувати стіну металевими виробами. Адже на ринку декору є безліч пропозицій на будь-який смак. Але замовити металевий декор з використанням лазерного різання при виготовленні також хороший варіант, адже це буде з урахуванням всіх побажань і нюансів. Для кращого розуміння який вибір зробити, виділимо переваги покупки декору з наявності:

 • Не вимагає очікування виготовлення.
 • Відразу можна бачити кінцевий результат.
 • Широкий вибір.
 • Підходить для тих, хто не знає, що саме хоче і буде орієнтуватися на варіанти і пропозиції.

Проте, переваг у замовних виробів не менш:

 • Можна зробити унікальний декор з металу, ідея якого не представлена на ринку.
 • Вибрати потрібний матеріал.
 • Виріб може бути виготовлено під будь-які розміри і з урахуванням інших елементів декору.
 • Індивідуальне виготовлення під дизайн інтер’єру. Дизайнерські рішення, особливо досить специфічні, можуть припускати декор виключно з тією ж тематикою, що і всі приміщення.

Тому, вибір краще робити керуючись вимогами, а також порадами дизайнера. Що відносно вартості, вона коливається на ринку від декількох сотень гривень до тисяч, залежно від складності виконання і розмірів.

З чого і як виготовляється металевий декор?

Настінні панно роблять з листового металу. Найчастіше це сталь, нержавіюча сталь або оцинковка. Виріб з металу може бути забарвлене. Що відносно технології виготовлення подібних виробів з листового металу, то найкраща за технічними та економічними показниками, є лазерна різка.

Цей метод обробки металу на даний момент один з найбільш передових і сучасних методів різання різних матеріалів. Лазерне різання металу має на увазі розкрій, а також різання металевого листа або іншого матеріалу за допомогою лазера високої потужності. Спрямований лазер нагріває поверхню до дуже високих температур і таким чином робить акуратний і рівний зріз.

Результат такої металообробки – дуже швидка і при цьому максимально акуратна робота з мінімумом шлюбу. Крім того, завдяки підвищеній точності лазера можна виготовляти будь-які форми, візерунки, практично все, що можна графічно зобразити. Адже оператор верстата задає потрібне зображення, координати і потужність, а лазер вже видає кінцевий виріб.

Де замовити виготовлення декору?

Наш завод металоконструкцій Mestro спеціалізується також на різних типах металообробки. Тому, ми можемо виготовити будь-який декор з металу, в тому числі і в якості прикраси на стіну. Все наше обладнання сучасне і сертифіковане, тому наші фахівці гарантують кращу якість без шлюбу.

Ви можете зв’язатися з нашим менеджером і обговорити будь декор Ви хочете бачити. Ми можемо виконати вироби за допомогою лазерного різання за Вашими кресленнями або ж наші фахівці розроблять креслення за ескізами. Декор з металу, стане кращим рішенням для Вашого приміщення, а ми гарантуємо якісну і своєчасну роботу.

Поделиться на своей странице социальной сети: