Будівництво складу під ключ

Будівництво складу

Сьогодні існує велика кількість компаній, які пропонують будівництво складу «під ключ». Робота буде проведена в повному обсязі, починаючи від розробки проектної документації, і закінчуючи введенням новозбудованого будинку в експлуатацію. Позитивним моментом є невисока ціна за послугу.

Різноманітність об’єктів складського призначення

Для цілей складування може зводитися окрема будівля або цілий комплекс. У них здійснюється навантаження, розвантаження, проводяться різні логістичні операції, сортується, упаковується продукція. Залежно від виду товару можуть пропонуватися різні рішення:

Швидкомонтованих металевих конструкцій без наявності каркаса або металевий ангар з міцним каркасом. Такий вид користується великою популярністю. Це обумовлено недорогою ціною на проведення робіт.

Різні за формою будови. Вони можуть бути квадратними, прямокутними або мати форму купола.

Об’єкти, що мають різну висоту, ширину і довжину. Будова може поділятися на секції або мати вигляд одного великого приміщення, в якому встановлено стелажі.

Будівлі відрізняються класом, з наявністю або відсутністю фундаментного підстави. При зведенні використовуються різні будівельні матеріали.

Комплекси по-різному пристосовані до виконання профільних робіт. Кращі показники у будівель класу А +. Вони мають найбільш хорошими умовами:

 • Є всі необхідні комунікації і додаткові мережі.
 • На робочих площах передбачено опалення.
 • Конструкція оснащена новими перекриттями і приміщеннями.
 • Проведено благоустрій навколишньої території.

Клієнт може замовити повний комплекс послуг, який включає в себе наступні заходи:

 1. Здійснення заходів щодо передпроектної підготовки. Фахівці виїжджають на місцевість передбачуваного будівництва і оцінюють ситуацію. Значення мають багато моментів, наприклад, наскільки глибоко розташовані грунтові води.
 2. Етап розробки проекту. Виконуються креслення, готується супровідна документація. Все виконується відповідно до вимог чинної нормативної документації.
 3. Етап заливки фундаменту. Найчастіше використовують стрічкову конструкцію, рідше – пальових.
  Зводяться несучі стіни, дах, каркас з обшивкою. Алгоритм проведених операцій визначається технологією.
 4. Уже можна підбити інженерні комунікації з врізкою в магістральний трубопровід. Облаштовується вентиляції, газифікація, каналізація, об’єкт підключається до електричних мереж. Якщо є необхідність, обладнується система відеоспостереження.
 5. Проведення оздоблювальних робіт (в разі необхідності). Приміщення обладнують стелажами. Визначаються місця для зберігання спеціальних вантажів.
 6. Облаштовується територія. Асфальтуються під’їзди, виділяється місце парковки для тимчасового зберігання транспортних засобів. Виконується зовнішнє освітлення території.
 7. Будівля готується до введення в експлуатацію.

В даний час використовується гнучкий підхід до формування ціни. Тому кожен може знайти для себе підходящий варіант. Загальна вартість визначається багатьма факторами.

Саме ознайомитися з прайс-листом можна на сайті тієї чи іншої організації. Наприклад, це залежить від обсягу будівництва і від того, які будівельні матеріали при цьому використовуються. Зрозуміло, значення має характер грунту, кліматичні умови, інші моменти.

Звернувшись в обрану компанію, замовник істотно заощадить час і в результаті отримає очікуваний результат, який забезпечить команда фахівців високої кваліфікації.

Завод металоконструкцій Mestro

Поделиться на своей странице социальной сети: