Будівництво металоконструкцій, переваги

Будівництво металоконструкцій

Будівництво металоконструкцій грає важливу роль в більшій частині будівельних робіт. Це пов’язано з тим, що саме з конструкцій з металу є можливість зведення недорогих будівель. Також, їх використання багато в чому знижують трудомісткість за умови коротких термінів і збереженні високої якості. Крім того, варто відзначити, що вартість будівель з металоконструкцій досить низька.

Але, будівництво будівель – це не єдина область використання металоконструкцій. У них є досить багато призначень в будівництві. Само по собі виготовлення металоконструкцій має невисоку собівартість. А завдяки сучасному високотехнологічному устаткуванню виробництво металоконструкцій виконується досить швидко. І, відповідно, з урахуванням усіх норм і правил виготовлення.

Області використання металоконструкцій в будівництві

Як вже було зазначено, металоконструкції не просто затребувані в будівництві, але також мають широку сферу застосування. Серед основних видів використання в будівництві можна виділити:

 • Швидкомонтовані будівлі. Будівництво металоконструкцій
 • Каркаси і висотні споруди.
 • Опорні споруди.
 • Щогли електропередач.
 • Різні типи огорож в приватних будинках і для громадських місць.
 • Сходи.
 • Майданчики.
 • Приміщень складського типу і сільськогосподарського призначення.
 • І інші.

Крім того, будівництво металоконструкцій також часто використовується в тих же призначеннях, що і залізобетонні конструкції. Наприклад, це можуть бути споруди спеціального призначення в системах, як газопостачання, так і теплопостачання. І, що важливо в будівництві в нафтовидобувній галузі. В інших галузях виробничого призначення будівництво металоконструкцій може бути використано нарівні з іншими будівельними матеріалами.

Перевага будівництва з металоконструкцій

Металоконструкції використовують для будівництва в першу чергу завдяки їх низькій вазі. Це дозволяє полегшити монтаж, де монтаж і перебудову металоконструкцій. Друга незаперечна перевага – це швидкість. Будівництво металоконструкцій може відбуватися в найкоротші терміни. На відміну від залізобетонних матеріалів, зведення будівель з металоконструкцій скорочується за часом в 2-3 рази.

Монтаж при використанні металоконструкцій можливий блоками. Це необхідно для підвищення якості будівництва, а також для прискорення процесу. І, безумовно, економічність, вартість такої споруди в рази менше, ніж з інших матеріалів. Можливість тільки монтажу і демонтажу практично в будь-якому місці. А також без проблем можна і демонтувати лише частина будівлі. І навіть розширити площу будівлі. Дані переваги для багатьох стає вирішальним при виборі типу будівництва.

Чому найчастіше застосовують будівництво з металоконструкцій?

Насправді будівництво металоконструкцій почалося ще в кінці дев’ятнадцятого століття. Саме тоді, будівельники почали виділяти основні причини вибору такого типу споруди.

На даний момент основними причинами будівництва металоконструкцій, є:

 • Висока стійкість до пожеж. Особливо на відміну від дерев’яних каркасів/перекриттів.
 • Ідеально зберігає форму.
 • Не потрібно важка спецтехніка для монтажу.
 • Є можливість різноманітності в архітектурних формах будівель.
 • Можна проводити монтаж при будь-яких погодних умовах.
 • Будинку з металоконструкцій може бути розташоване в будь-якій кліматичній зоні.
 • Не потрібно грунтовний фундамент. Завдяки невеликій вазі, будівництво металоконструкцій вимагає лише полегшений фундамент.
 • Обробка профілю не вимагає складних дій і технологій.

Саме тому будівництво з металоконструкцій з кожним роком стає все більш затребуваним.

Хто займається будівництвом металоконструкцій?

Безпосередньо самим монтажем будівель або огорожу з металоконструкцій займається будівельна бригада. Найчастіше це відбувається за допомогою зварювання або ж заздалегідь виготовлені конструкції збираються практично як конструктор.

Але, перед цим йде виробництво металоконструкцій. Це досить трудомісткий процес, який включає в себе використання різних технологій і обладнання. Якість виготовлених металоконструкцій – це запорука якості та успіху їх монтажу.

На заводі металоконструкцій MESTRO проектування і виготовлення всіх матеріалів для будівництва відбувається з урахуванням норм і правил. Будівництво металоконструкцій нашого виробництва гарантує якість, безпеку і тривалу експлуатацію.

Поделиться на своей странице социальной сети: