Будівництво альтанки. Види альтанок і їх особливості

Будівництво альтанки

Садові альтанки виконують безліч функцій у Вашому домашньому саду. Вони захищають від дощу, захищають від сонячного світла і очей цікавих сусідів. Їх конструкція не дуже складна. У статті нижче ми розповімо вам про будівництво альтанки, які існують найбільш популярні типи цих конструкцій, додаткові прикраси і інші особливості.

Види альтанок

Альтанки можна розділити за формою, розміром і матеріалом, з якого вони зроблені. Ми будемо використовувати останній з цих критеріїв в нашому порівнянні.

Дерев’яна альтанка

Дерев’яна альтанка – користується найбільшою популярністю завдяки своєму нестаріючий зовнішнім виглядом і відносно низькій вартості будівництва. Дерево добре поєднується з більшістю садових композицій, відрізняється простотою в обробці і є приємним на дотик. Дерев’яна садові альтанка може мати невеликі розміри, красиві різьблені стіни.

Металеві садові альтанка

Металеві садові альтанка – зазвичай це досить легка, переносна конструкція, яку можна купити в великих будівельних магазинах. Метал не найпопулярніший матеріал для альтанок, але він отримує визнання завдяки своїй міцності. Це цікава альтернатива альтанок, так як добре вписуються в ландшафтну архітектуру. Легкі металеві альтанки і павільйони підходять для перенесення і розбирання. Завдяки цьому їх збірка не вимагає яких-небудь особливих навичок.

Садова альтанка з каменю і цегли

Садова альтанка з каменю і цегли – вона максимально довговічна і стійка до погодних умов. Він має міцну основу і зазвичай великі розміри. Кам’яна або цегляна садова альтанка добре вписується в ландшафтну архітектуру. Зазвичай дах виконується з бітумної черепиці або звичайної черепиці. Його несуча конструкція не вимагає обслуговування, і всередині може бути встановлений стаціонарний садовий гриль або мангал, що безумовно є великим плюсом. Ці садові альтанки стануть недоступними в готової версії. Ми повинні зробити їх відповідно до проекту. Будівництво кам’яної або цегляної альтанки обійдеться дорожче.

Будівництво своїми руками або за допомогою професіоналів?

Все залежить від матеріалу, який ви хочете використовувати для будівництва. Простий садовий варіант з дерева можна з успіхом зробити самостійно. Будівельні магазини запропонують Вам каркаси дошки, колоди та інші необхідні матеріали. Більшість з цих матеріалів вже просочені спеціальними засобами для збільшення їх довговічності. Трохи потренувавшись, ми зможемо використовувати матеріали для створення простого, нескладного дизайну. Проблема може виникнути з альтанками більшого розміру і більш складної форми. Якщо Вам хочеться якийсь складний стиль, варто довірити роботу команді професіоналів. Це буде особливо важливо при створенні стилізованих альтанок з цегли і каменю. Будівництво такого будинку буде більш витратним, до чого ви повинні добре підготуватися. Ми рекомендуємо, щоб будівництво проводилося на основі обраного дизайну та візуалізації. Завдяки початкової візуалізації Ви переконаєтеся в тому, щоб дана альтанка буде хорошим доповненням садової ділянки і буде вражаюче поєднуватися з ландшафтною архітектурою.

Поделиться на своей странице социальной сети: