Будинок з металокаркасом зі сталі

Будинок з металокаркасом

Сталь є найбільш широко використовуваним металом в будівельних виробах сьогодні. Незважаючи на те, що вона вже багато років використовується в комерційному та промисловому будівництві, сталь також стала дуже популярною на сучасному ринку житлового будівництва. Незадовго до початку століття американські будівельники стали використовувати легкі сталеві вироби для житлового будівництва набагато частіше, ніж будь-коли раніше.

Фактично, дані показують, що використання цього продукту збільшилася на цілих 44 відсотки тільки в 1998 році. Крім того, використання стали для каркаса в житловому будівництві також зросла більш ніж на 52 відсотки, в той час як сталеві вироби, що використовуються в перекриттях підлог, виросли на 25 відсотків за той же період часу.

Сталеві каркасні конструкції

Сьогодні багато будівельників воліють використовувати сталеві каркасні конструкції в своїх житлових проектах, як для багатосімейних, так і для односімейних будинків. Частково це зросле використання пояснюється більш високими витратами на пиломатеріали і галузевій прихильністю справі збереження природних ресурсів, таких як лісоматеріали.

Проте, в пошуках більш економічно-ефективного вирішення багато будівельників виявили багато інших переваг використання легких сталевих виробів, в тому числі балки і шпильки.

Довговічність

Одним з найбільш очевидних переваг використання стали над деревом в житловому будівництві є довговічність. Хоча сталь набагато міцніше, ніж вироби з дерева, є й інші переваги щодо довговічності. Дерево схильне до термітів і інших шкідників, а сталь – немає. Сталь також додає будинку додаткову міцність в разі землетрусів, пожеж та інших стихійних лих.

Дизайн

Архітектори, дизайнери і будівельники знаходять багато переваг, для використання стали або деревини в житловому будівництві в штаті Массачусетс. Однією з найбільш вигідних можливостей є можливість долати великі відстані за допомогою сталевих стельових балок в порівнянні з дерев’яними. Це дозволяє архітекторам розширювати свої можливості, дозволяючи їм створювати новий простір, використовуючи сталеві вироби, які просто не були доступні з іншими матеріалами.

Енергоефективність

Однак будинок, побудований зі сталі, може бути менш енергоефективним, ніж будинок, побудований з дерева. Метал переносить гарячі і холодні температури в 400 разів швидше, ніж деревина. Додаткова ізоляція може використовуватися, щоб зупинити цю передачу тепла, зокрема, обертаючи сталевий каркас жорсткої ізоляцією на додаток до використання звичайної ізоляції між стійками. Як тільки проблема ізоляції та енергоефективності стане зрозумілою, це більше не буде проблемою для сталевих конструкцій.

Екологічно чиста

Сталь – один з найбільш переробляються продуктів в світі. Багато дилерів купують використану сталь в якості брухту. У 2000 році було перероблено понад 70 мільйонів тонн сталі, включаючи будівельні вироби з металоконструкцій, банки, автомобілі, побутові прилади, мости і багато іншого. Використання переробленої стали економить енергію і природні ресурси, що, в свою чергу, знижує вартість виробництва нової сталевої продукції.

Поделиться на своей странице социальной сети: