Будівництво металевих ангари

Коли компанія прийняла розширення приміщень виробництва або складу, найкращим варіантом буде сталь ангар. Його перевага у швидкій ерекції, низька вартість матеріалів, а також ціна.

Світло-металеві конструкції при експлуатації не поступаються своїм аналогам-капіталобетонних конструкцій. І обслуговуємо більше півсторіччя при невеликому споживанні на ремонт і технічне обслуговування.

Клієнт може вибрати ангар. Існують різні форми обрамлення та обшивки для різних цілей будівлі. Каркас будівлі можна обладнати стінами з профнастилу або сендвіч-панелей з обігрівачем і по необхідності встановлюються Склопакети.

Металеві ангари

Основні переваги над капітальної структурами

Є ще кілька переваг, які ви повинні знати. Наприклад:

 • Великий внутрішній об'єм. Ні несучих стін, стель та інших. Ви можете ефективно використовувати простір зберігання;
 • Зручності. Простота складання структури дозволяє додати ангар області;
 • Дотримання всіх норм і вимог. Під час будівництва спостерігаються всі стандарти пожежної безпеки та охорони праці;
 • Мобільність. Ви можете збирати і розбирати побудувати, якщо ситуація вимагає. Легкість у металевій рамці дає перевагу монтажу і розбирання;
 • Естетики. Будинки мають приємний вид зовні і зсередини, вони приємно працювати.

Основною перевагою є ціна і час. Вам не потрібно купувати багато дорогих будівельних матеріалів, виконувати оздоблювальні роботи всередині і зовні. При різній ціні і час ерекції функціональність така ж.

Характеристики та властивості

Багато людей зацікавлені в тому, які властивості таких приміщень володіють. Наприклад, використання сендвіч-панелей будівлі стають енергоефективними, а використання оцинкованої сталі в будівництві робить ангар міцним і довговічним. Також часто задають питання про елементи покриття Ангари з металевих конструкцій. Елементами покриття є:-кадри по осях;

 • Стовпчики щільно забиті в фундамент;
 • Кріплення кроквяних ферм з колонами і Подстропіной ферма-шарнірно;
 • Кріплення поперечному фермеру з колонами-шарнірно

А також горизонтальні диски-з'єднання на верхніх і нижніх поясах будівельних господарств і жорсткий диск покриття забезпечується кріпленням покрівельних тришарових сендвіч-панелей, підгонам за допомогою саморізів.

Де використовуються металеві ангари

Ми звикли бачити ангари, як сірі склади. Але ви можете використовувати цей тип будівель у кілька ніш. Наприклад:

 • Тренажери
 • Будинки для виробництва;
 • Виставкові комплекси;
 • Торговельні павільйони, центри;
 • складські площі;
 • приміщення для потреб сільськогосподарського господарства;
 • Сотень
 • Паркування

Будівництво металевих ангари

Наприклад, якщо ви хочете побудувати виробничий зал, в якому вам необхідно розмістити виробничу лінію з можливістю прибуття вантажного і вантажно-розвантажувальних перевезень, будівництво ангар займе до 20 днів, будівництво капітального будівництва буде Тривалий дизайн і дорогий в будівництві.

Які типи ангарів

Для різних цілей приміщення можна вибрати різні види будівельної форми. Якщо ви хочете зробити ферму або інші сільськогосподарські приміщення, краще підійти до арочного приміщення. Коли є мета, щоб зробити склад або торговий павільйон, каркас передумови більш підходящим, тому що одновимірні вертикальні стіни додадуть кількість корисної площі.

Ми рекомендуємо розповісти нам детально про мету зведення будівлі, наприклад, якщо ви хочете зробити спортивний зал, арочний дизайн ангар може порушувати тільки якщо мета приміщення проведення активних спортивних ігор.

Проектно-будівельні

Погодившись з замовником місце побудови, розмірів і матеріалів, ми приступимо до розробки. Погодившись з усіма деталями перед будівництвом, розмітці і заливки фундаменту, на якому почнеться скелет. Після зведення всього будівництва починається обшивка гофрованого листа або сендвіч-панелей. Після зведення основної частини встановлені Склопакети з подвійним склом, вузли електропроводів при зажадали замовника. Вся робота займає не довго, і коли порядок виконується ваш ангар почне окупиться себе, вона займає, як правило, від двох місяців до року, в залежності від мети його використання.

Що впливає на ціну

Ціна залежить від розміру будівлі та особливих умов для роботи в будинку. Якщо ваш металевий ангар вимагає спеціальних матеріалів, які повинні бути хімічно стабільними, це буде трохи дорожче. Ви також можете використовувати теплозберігаючі матеріали для економії в опалювальний сезон. Кількість подвійних засклення та дверей вплине на оцінювання проекту.

Отже, якщо ви вирішили, що ангар сталі, вирішить необхідність в кімнаті для вашого бізнесу, ви можете залишити замовлення на нашому сайті або зателефонувати по телефону. Ми відповімо на запитання та приступимо до виконання замовлення.

Местро-сталевий завод