Альтанки з металу для садових ділянок

Альтанки з металу

Альтанки – прекрасне рішення для дачі або будинку за містом. Встановлені в саду, серед квітів і зелені, вони стануть місцем зустрічей з родичами та друзями навіть в погану погоду.

Робляться вони з самих різних матеріалів – дерева, цегли, металу.

Металеві альтанки дуже популярні з багатьох причин:

  • довговічність – металевий каркас не іржавіє, всі дерев’яні елементи обробляються захисними засобами деревини;
  • легкість конструкції – вони не просять пристрої надійного фундаменту і можуть привозити по території двору;
  • красивий вид – можливість виготовлення за власними проектами, в дизайні можуть застосовуватися деталі кування;
  • стійкість до механічних та інших можливих пошкоджень – жорсткий каркас, навіть при просідання грунту не змінює свої початкові форми і зберігає первісний вигляд.

Специфіка альтанок з металу

Робляться альтанки з металу переважно з профілю зробленого з алюмінію або труби сталевий. Неповторні варіанти виконуються з використанням кування із застосуванням художніх елементів, однак вони мають порівняно велику ціну. Сам каркас загрунтовивают, обробляється засобами від корозійних процесів і фарбується. Іноді його варто дивитися на предмет пошкоджень в місцях контакту з грунтом і якщо буде необхідність обробляти.

В якості покрівлі може застосовуватися різний матеріал:

  • гнучка покрівля;
  • металева черепиця;
  • лист профільований;
  • полікарбонатний пластик (монолітний або стільниковий).

Для створення мобільних і естетично привабливих споруд чудово підходить полікарбонатний пластик. Він істотно знижує ціну ціна виготовлення і дає можливість конструювати даху різної форми завдяки власній еластичності. Варто ще сказати, що, матеріал має широку гаму кольорів.

Придбати альтанки можна двох варіантів – готові збірні, або розроблені під замовлення. Збірні, дуже часто, робляться в злагоді зі стандартною системою. Виготовлення під замовлення передбачає величезний вибір варіантів виконання – як за формою, так і за оформленням. Це дуже зручно для ділянок за містом незвичайних розмірів, коли потрібно підлаштуватися під властиві параметри.

Поделиться на своей странице социальной сети: